Soutěž o nový Kurz probuzení 2.0 zdarma. Jeden ze čtenářů, kteří odpoví správně na soutěžní otázku, co je nečastější příčinou bolestí beder, získá Kurz probuzení 2.0 zdarma… Správnou odpověď, kterou najdete ve videu v článku, pište na mail redakce@casopis-sifra.cz

„Současné energie ve Vesmíru nás tlačí do změn a do vyčištění naší karmy a emocí. Kdo s nimi nepracuje, může zažívat tlak na psychiku, ztrátu energie, onemocnění a náhlé úrazy, které jsou tu jen jako varování, že je potřeba něco dořešit,“ říká Ondřej Suchopár, kterému kdysi spadl v Londýně na hlavu kus stropu – přímo v hotelu s názvem Wake-Up (Probuď se).

Každý máme nějaké zátěže a Ondřej, který v životě prošel hlubokou transformací, lidi učí, jak je jednoduše čistit. Protože i pod vlivem životních peripetií si uvědomil, že pouze když na sobě začneme pracovat a zvládneme své životní lekce, můžeme být opravdu zdraví a šťastní.

Nyní vytvořil nový kurz ideální pro dnešní dobu. Jeho kurz probuzení je jednoduchý a zvládne ho každý, probíhá totiž formou přednahraných videí na YouTube, kde vše krok po kroku vysvětluje. V listopadu jej pak obohatil o nové techniky a „upgradeoval“ jej na Kurz probuzení 2.0. Odpovíte-li správně na soutěžní otázku, co je nejčastější příčinou bolestí beder (zjistíte ve videu níže), a pošlete nám odpověď na mail redakce@casopis-sifra.cz, jeden vybraný šťastlivec získá kurz zdarma.

„Když ke mně přijde klient, ve většině případů řeší zdraví. Zdraví je jedna z posledních věcí, které nás upozorňují na to, že je v našem životě něco špatně. Problémy často pramení již z dětství, neboť v sobě máme nevyřešená traumata. Je proto třeba dořešit vztah s otcem, matkou i naším takzvaným vnitřním dítětem,“ vysvětluje Ondřej, kterého ve 12 letech opustila maminka, a tak měl v této oblasti hodně co zpracovávat.

Jedna z prvních otázek, na které se klientů ptá (osobně i ve videu), jaký byl vztah mezi rodiči a jaký byl jeho vztah s rodiči. Tuto oblast ovlivňuje jak rodová, tak individuální karma, neboli zákon příčiny a následku činů, které jsme ve všech dosavadních životech „nastřádali“.

„Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem a stavět se do role obětí, ale uvědomit si a vyčistit traumata,“ říká Ondřej Suchopár, který používá při své práci afirmace, jež vás naučí v kurzu. Důležitá je například ta o přijetí a puštění negativních pocitů.

Jeden z nejtěžších transformačních úkolů je pak odpuštění a vyčištění vztahů v rodině. Jak Ondřej Suchopár zdůrazňuje: „Nejsme oběti, různé karmické situace jsme si vytvořili.“ Cíl terapeuta Ondřeje Suchopára je velmi smělý: „Přeji si, abyste si dokázali zařídit nový život a byli šťastní.“

Soutěž o Kurz probuzení 2.0 zdarma. Jeden ze čtenářů, kteří odpoví správně na soutěžní otázku, co je nečastější příčinou bolestí beder, získá Kurz probuzení 2.0 zdarma… Správnou odpověď, kterou najdete ve videu v článku, pište na redakce@casopis-sifra.cz

Kurz najdete na http://kurzprobuzeni.cz/