„Zastřelit toho parchanta!“ Stratég Hillary Clintonové v televizi volal po popravě Juliana Assange

Robert Beckel, demokratický stratég od Hillary Clintonové, přitancoval do stanice Fox, aby se zde podělil o svůj pohled na svět a chrlil jedno patriotické slovíčko za druhým. Například navrhl vraždu Juliana Assange, whistleblowera, který podle něho „zradil Spojené státy“ a „porušil snad každý zákon, který mají“.

Jako čerstvou novinku (novinku (čest výjimkám typu serveru Infowars.com) tyto výroky před pár dny přinesly alternativní weby napříč internetem. Jen pozorný čtenář si v přiloženém videu všiml, že tato nechutná vyjádření Beckel nepronesl v těchto dnech, ale už v roce 2010. Server Wikileaks toto památné interview připomněl vzhledem k nedávné vraždě demokratického politika Setha Riche, která podle Assange může souviset s úniky interních mailů Demokratické strany.

Assangův proslulý server WikiLeaks publikoval několik dokumentů ukazujících rodinu Clintonových v nepříliš dobrém světle, včetně kvapně smazaných emailů z privátního serveru Hillary a stejně tak komunikace z její Demokratické strany, jež naznačuje, že její kampaň byla předem domluvená s mainstreamovými médii a strana cíleně šikanovala protikandidáta a stranického kolegu Bernieho Sanderse.

„Chci tím říct, mrtvý muž nemůže vypouštět věci,“ vypustil ze sebe před šesti lety v inkriminovaném rozhovoru Beckel šíp namířený proti Assangeovi, „ten chlap je zrádce, vlastizrádce, a… a porušil snad každý zákon ve Spojených státech. Tenhle chlap si zaslouží – a to nejsem zastáncem trestu smrti – takže, když nejsem pro trest smrti, je to jen jedna cesta, jak toho docílit, a to ilegálně zastřelit toho parchanta.“

Stačí se podívat na video a položit si otázku. Když někdo odhalí nezákonným způsobem zločince a podvodníky na takto vysokých úrovních, kdo by měl být potrestán? Ten, kdo odhalil pravdu, nebo ti, kdo páchají zločiny? Je skutečně fascinující pozorovat, jak usvědčení podvodníci můžou vést nenávistné projevy vůči tomu, kdo jejich podvody odhalil, a ještě se mohou stát prezidenty, protože je část veřejnosti přesto přese všechno bude volit.

Podpořte šíření svobodných informací a podobných článků tím, že si zakoupíte předplatné jedinečného tištěného měsíčníku Šifra. Klikněte zde.

Jan Petrák, časopis Šifra

Zdroje: http://www.infowars.com/flashback-hillary-strategist-calls-for-assassination-of-wikileaks-julian-assange/http://www.trueactivist.com/hillary-clinton-strategist-calls-for-assassination-of-julian-assange-on-tv-illegally-shoot-the-son-of-a-bitch/