Vybočte z davu! Všemi směry…

Ve čtvrtek 14. 4. se v experimentálním prostoru NoD v Praze uskuteční již 12. ročník festivalu publicistiky a nových médií Všemi směry. „Letos se návštěvníkům představí lidé, kteří se nebáli vstoupit do neznámých vod mediálního prostoru a vydat se svou cestou. Krom zajímavých hostů je neodmyslitelnou součástí festivalu také možnost vyzkoušet si média na vlastní kůži. Díky workshopům se zájemci mohou stát třeba reportéry a zažít, jaké je to vystupovat před kamerou nebo se během speed datingu přiblížit volbě svého profesního směru,“ lákají organizátoři, kterými jsou studenti Vyšší odborné školy publicistiky v Praze.

Letošní ročník festivalu Všemi směry s podtitulem „Vybo(e)č z davu!“ představí osobnosti z mediálního prostředí, které nešly s davem. Se svými přednáškami vystoupí například scenárista fenomenálního internetového seriálu Kancelář Blaník, šéfredaktor časopisu Šifra Milan Vidlák či reportér Reflexu Jiří X. Doležal, takže zřejmě bude o zábavu postaráno. Součástí programu budou i workshopy, například Neváhej a piš!, kde si studenti a adepti novinářské profese například vyzkoušejí, jak se tvoří poutavé titulky k článkům.

Po nabitém programu bude v doprovodu kvalitní hudby a dostupnosti jídla a pití následovat afterparty. Není tedy nemožné potkat se s někým z hostů velmi neformálně, osobně. Festival se blíží, tak neváhejte a přijďte se obohatit inspirativními příběhy a zažít spoustu zábavy!

Vstupenky zakoupíte na https://goout.cz/cs/festivaly/vsemi-smery-2016/aaaib/#