Vizionářský projekt, který může přinést Evropě mír. Ne, Evropská unie to není… Je to nová technologie harmonizace sfér

Co mají společného Wilhelm Reich, Viktor Schauberger a Nikola Tesla? Je to německo-alžírský inženýr a vizionář Madjid Abdellaziz, který podrobně prozkoumal jejich objevy a spojil je do jedinečné technologie. Madjid Abdellazis v Alžírsku založil projekt Desert-Greening na ozelenění pouště, kdy proměnil kousek Sahary na úrodnou půdu. Pomocí trhače mraků Cloudbuster umí přivolat déšť a provádět nebeskou akupunturu v porušené atmosféře. Praktikuje starobylou ohňovou techniku na léčení a čištění atmosféry Agnihotru, přednáší a cestuje všude tam, kde je ho potřeba. O tom všem již Šifra v minulosti psala. Nyní Madjid po Evropě buduje malá nenápadná, ale účinná zařízení, která přinášejí harmonii.

Svůj nápad s ozeleněním pouště prezentoval v mnoha alternativních německy mluvících médiích, jako je televize TimeToDo.tv, Quer-denken.tv, Stein-zeit.tv, Alpenparlament.tv, Space & Time apod. Zelený pás stromů napříč celou Afrikou má Afričanům postupně přinést dostatek potravy, práce a vizi do budoucna. To znamená, že nejistá, drahá a nebezpečná cesta do Evropy ztratí smysl, a problém s uprchlíky zmizí sám od sebe. Nyní se již zasadilo 50 000 stromů, ideální by byl jeden milion stromů, které vytvoří příznivé klima k životu.

Od roku 2005 v alžírském Djananu probíhají úspěšné pokusy s různými technologiemi v oblasti integrovaného uzdravení životního prostředí. Tyto technologie se dál rozvíjejí a používají se v celém Alžírsku, v Brazílii, Paraguayi, Kanadě a Mongolsku. Jedna taková technologie se jmenuje zařízení na harmonii sfér SHA (Sphären-Harmonie-Anlage), které harmonicky působí do širokého okolí. Před tím, než se takové zařízení postavilo, patřilo Alžírsko mezi nejnebezpečnější africké země, kde panovala občanská válka a terorismus.

Poté, co se zařízení SHA uvedlo do provozu, se do země vrátil mír a harmonie. Když agenti a provokatéři v okolních zemích spouštěli tzv. arabské jaro, v Alžírsku se jim nic takového nepodařilo. Lidé se nenechali strhnout vášněmi, agresí. Občanskou válku nebo revoluci se nepodařilo rozpoutat.

Proč je vůbec potřeba stavět zařízení na harmonizaci sfér? Nestačí jen odejít z civilizace do přírody? V době, kdy určité síly se pokouší pomocí satelitů vysušit řeky a jezera (například pomocí technologie HAARP), pomocí chemických aerosolů se otravuje atmosféra (chemtrails), je potřeba najít určité východisko. Madjid Abdellaziz takové zařízení vyzkoušel a ukázal, že na tento problém existuje řešení.

I v Evropě existují určité možnosti. Když se uvedlo do provozu nejnovější zařízení SHA, v té době byla přijata Minská dohoda a konflikt na Ukrajině se částečně uklidnil. Náhoda? Možná.

Zařízení na harmonii sfér pomáhá zmírňovat výkyvy počasí (méně sucha, krupobití a záplav) a čistí vzduch od škodlivin, který dýcháme. To je prokázané. Nyní se bez velkého zájmu médií v různých evropských zemích budují další zařízení. V sousedním Rakousku se budují tři dosud největší a nejsilnější SHA zařízení s dosahem 300 až 500 kilometrů, takže se máme na co těšit!

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz