Poslanec za ODS Václav Klaus mladší vystoupil ve čtvrtek v Poslanecké sněmovně s projevem, který by se měl povinně pouštět všem naivním občanům, kteří se domnívají, že se migrace České republiky netýká. Je to lež jako věž.

Mainstreamová média o tom, jak je jejich nedobrým zvykem, cudně mlčí, ale V Evropské unie se projednává a chystá prosadit takzvaný Dublin IV, tedy zjednodušeně řečeno jednotná imigrační politika EU. Co z toho vyplývá? Například to, že ČR nebude moci ovlivnit, kdo bude žít v naší zemi, ani v jakém počtu budou migranti přicházet. A když migranta odmítne, přijde tvrdá pokuta.

Další lží šířenou europropagandisty je jejich bagatelizování a zlehčování problematiky na prohlášení, že k nám migranti nechtějí. Dublin IV totiž chystá pro migranty jednotné evropské dávky. Jinými slovy: migrant v ČR dostane stejné peníze jako v Německu, což je několikanásobně více než dostává český důchodce.

Václav Klaus mladší, který zejména s poslanci SPD Tomiem Okamurou a Radimem Fialou patřil těm, kteří se zasazovali, aby se Dublin 4 vůbec dostal na jednání Poslanecké sněmovny, se proto ptá: Co všechno si ještě necháme líbit?

Rozhovor s Václavem Klausem mladším, který Šifra přinesla loni, si můžete přečíst zde.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Milan Vidlák, časopis Šifra