Evropa se zmítá v migrační i hodnotové krizi, média zatloukají skutečný stav věcí a eurounijní lídři? Škoda mluvit. Opakují nicneříkající fráze, pseudohumanistické věty a prázdné přísliby světlých zítřků, přičemž odmítají převzít zodpovědnost za stav, který svým přístupem a neřešením migrační invaze zapříčinili. Mistryní v tomto oboru je především německá kancléřka Angela Merkelová, která bezradně přihlíží demontáži německého státu a nehodlá nic měnit, natož řešit, a co víc, rozhodla se svůj národ oblažit svou další kandidaturou.

Regenračné centrum

Možná by se pro radu mohla paní kancléřka pootočit více na Východ. Této absurdní situace si totiž všiml i evropský „arcinepřítel“ Vladimir Putin, který si na nedávném setkání Výboru pro multietnické záležitosti v Astrachani jednak do evropských politiků rýpl, a jednak varoval regionální představitele a úředníky z celého Ruska, aby si hlavně z evropských kolegů a jejich sebevražedné imigrační politiky nebrali příklad.

A také ve své řeči 31. října 2016 uvedl několik zajímavých důvodů a příkladů a připojil, že není schopen pochopit, „čím v té Evropě přemýšlejí“. „Je to důsledek rozmělňování národních hodnot a identity. Společnost, která nedovede bránit své děti, nemá žádnou budoucnost,“ prohlásil mimo jiné.

I když riskujete, že budete označeni a onálepkováni jako ignoranti, propagandisté, nepřátelé státu, šiřitelé falešných zpráv či nesnášenliví xenofobové, nakolik dávají jeho slova smysl, můžete posoudit sami po zhlédnutí následujícího videa. Protože rozum se na západní a východní rozdělit nedá. Ten buď je, nebo není.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Stačí-li vám čtení našeho webového magazínu, můžete nás podpořit dobrovolným příspěvkem v libovolné výši. 

-red- 

Zdroj: https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/