Velký zeleninový podvod: Po ošetření silikonovým sprejem, sexuálními hormony, barvivy a injekcemi končí staré ovoce a zelenina na talíři jako čerstvé

Velký zeleninový podvod: Když si příště dáte ovoce a zeleninu do svého nákupního košíku, tak se zeptejte sami sebe, jaké látky se použily k tomu, aby tyto produkty vypadaly tak čerstvě a chutně.

Šokující odhalení jednoho zemědělce z Nového Dillí v Indii ukazuje, jak se pomocí barevných sprejů a injekcí ze starého ovoce a zeleniny udělají plody, které vypadají tak čerstvě, že byste je okamžitě ochutnali.

Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) uvádí, že asi 40 % čerstvých potravin se v Indii zkazí ještě předtím, než se dostanou ke spotřebiteli. Producenti potravin každý rok utrpí škodu přibližně 7 miliard dolarů. Existují ale triky, jak zkažené zelenině propůjčit nový lesk.

Silikonový sprej zelenině pomůže, aby vypadala leskle a svěže, i když je už několik dní stará. Malachitová zeleň totiž přispívá k atraktivnímu a svěžímu vzhledu. Má silné antibakteriální, antimykotické a antiparazitické účinky. Z tohoto důvodu se malachitová zeleň používá proti mnoha parazitům, houbám a prvokům. Z hlediska toxicity je ale malachit na pováženou kvůli možným karcinogenním, mutagenním a teratogenním účinků. Účinná látka byla klasifikována jako potenciálně karcinogenní!

Oxytocin je pohlavní hormon. Přirozeně se nachází v těle savců a mimo jiné hraje roli během páření a orgasmu, ovlivňuje porod a kojení nebo skupinové chování i chování při ohrožení. Lékařsky je tento hormon oficiálně zmiňován pouze v souvislosti s těhotenstvím a porodem. Hodí se ale také k tomu, aby oživil zeleninu tak, jak je vidět v následujícím videu.

Podpořte šíření svobodných informací tím, že si zakoupíte předplatné jedinečného tištěného měsíčníku Šifra. Klikněte zde.

Pořídit si můžete i digitální verzi, kterou lze pohodlně číst na mobilu, počítači či tabletu. Za skvělou cenu dostanete půlroční nebo roční přístup ke všem časopisům najednou.

Autorky: Lisa Natterer a Doro Schreier

Překlad: Jan Běhůnek

Zdroj: https://netzfrauen.org/2016/09/08/erschreckende-enthuellungen-silikonspray-sexualhormone-farbige-farbstoffe-und-injektionen-lassen-altes-gemuese-und-obst-wieder-frisch-aussehen/