V britském městě Keighley je nyní téměř 200 nových případů sexuálního zneužívání dětí. Místní poslanec hovoří o „organizovaných skupinách asijských (myšleno pakistánských) mužů, kteří sexuálně zneužívají bílé dívky“. Policie se obává podobného trendu jako v případě Rochdale.

Policie v Keighley vyšetřuje 179 případů sexuální trestné činnosti s celkem 165 podezřelými. Místo popisuje jako „hlavní město“ sexuálního zneužívání dětí muslimskými bandami. Konzervativní poslanec Kris Hopkins je současným vývojem znepokojen. Město Keighley stojí na seznamu asijských (pákistánských) sexuálních band dost vysoko.

Regenračné centrum

Tyto bandy mladé dívky unesou a sexuálně je zneužijí. Pro breitbart.com a Telegraph and Argus řekl: „Tento postup organizovaných skupin asijských mužů, který přiláká mladou bílou dívku a sexuálně ji zneužije, je ostuda, která se odehrává v centru mnoha měst této země. Keighley je na seznamu dost vysoko.“

Keighley se nachází v západním Jorkširu (engl. West Yorkshire) poblíž Bradfordu a má asi 56 000 obyvatel, z toho je zhruba 12 000 muslimů. V městečku se nachází i osm mešit. V loňském roce bylo odsouzeno 12 mužů, kteří přes rok opakovaně zneužívali třináctiletou dívku. Jak breitbart.com zjistil, státní orgány byly o osudu dívky informovány, ale nic neudělaly. Podobně úřady postupovaly i v případu Rochdale, kde došlo k hromadnému zneužívání dětí.

Případ Rochdale

V anglickém Rochdale došlo ke zneužití 47 bílých britských dívek. Pachatelé byli převážně pákistánského původu. Pokus vlády čtyřem „členům bandy“ odebrat britské občanství selhal loni v únoru. Bernard McCloskey, nejvyšší imigrační soudce ve Velké Británii, byl prý varován, že právníci placení z peněz daňových poplatníků používají různé metody k tomu, aby soudy „nesmyslně plýtvaly časem“, a tím se znemožnila deportace členů sexuálních gangů. Zbývá se jen ptát: „Cui bono? V čím zájmu?“

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz