Na Filipínách proslulý exorcista varuje před satanskými růženci, které mezi lidi šíří Ilumináti.

Otec Ambrosio Nonato Legaspi je hlavní exorcista na Filipínách a během krátkého rozhovoru 7. srpna v rádiu vyjádřil své hluboké znepokojení nad tím, že tajný spolek Iluminátů mezi lidí šíří růžence, které mají zlý a škodlivý účinek.

O celé záležitosti informovala například televize CNN Filipíny. Otec Legaspi k tomuto závěru dospěl poté, co vykonával exorcismus a posedlá osoba měla v ruce růženec, na kterém byly okultní symboly. Tvrdí, že neškolené oko laika to ale ihned nepozná.

Jeho asistent na diecézi Philippe De Guzman toto zjištění potvrdil a identifikoval satanský charakter znaků na růžencích. Symboly hada obtočeného kolem kříže, pentagramu a slunce jsou často spojené s nechvalně známým spolkem Iluminátů.

To vymítače vedlo k podezření, že nechvalně proslulý spolek prokleté růžence šířil mezi lidmi. Exorcista si všiml, že některé prokleté růžence mezi lidmi tyto typické symboly sice nemají, nicméně stále prošly nějakou okultní manipulací.

Aby se lidé ujistili, zda nejsou obětí těchto démonických artefaktů, otec Legaspi věřícím radí, aby si všechny náboženské předměty nechali preventivně požehnat kněžími. Pokud se prostřednictvím růžence projeví temné síly, pak se musí provést důkladný exorcismus, aby se zbavil zlých sil.

Zdá se, že v nejbližší době má otec Legaspi o živobytí postaráno. Na závěr je ale nutné zdůraznit, že s informací přišla „nejprestižnější zpravodajská televize na světě CNN“, známá továrna na fake news (slavné je například video z poslední doby, kdy tato americká televize vytvářela reportáž v Londýně a celou ji uměle naaranžovala – prohlédnout video si můžete na konci článku), takže je třeba přistupovat k této, ač zajímavé zprávě, ostatně stejně jako k jakékoli jiné informaci, s nadhledem a odstupem. Na druhou stranu, i v televizi občas řeknou pravdu nejen, když se spletou.


Kde je televize CNN, tam je o zábavu postaráno…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz

Zdroje: http://cnnphilippines.com/news/2017/09/06/priest-diocese-novaliches-satanic-rosary.htmlhttps://de.sott.net/article/30971-Philippinen-Chef-Exorzist-warnt-vor-Wirkung-satanischer-Rosenkranze-die-unter-ahnungsloser-Bevolkerung-verteilt-wurden