Tento fenomén v USA existuje cca dva roky a teď přichází k nám do Evropy. Na internetu se u mnoha animovaných filmů pro děti na obrazovce objevují tzv. thumbnails, což jsou odkazy ke kliknutí. V současné době už mnozí rodiče děti před televizor nedávají, ale pustí jim tablet, aby se dívaly na známé animované filmy. Na YouTube si třeba zapnou dětský filtr a předpokládají, že se nemůže nic stát. Děti jsou v dobrých rukou a dívají se na nevinné králíčky, krtečky, trpaslíky a mořské panny. To je však velký omyl.

V dětské sekci YouTube se stále častěji objevují filmy, kdy se v náhledu ukazuje ledová princezna Elsa, Spiderman, ale také kreslené postavičky jako Mickey Mouse nebo Peppa Wutz. Pokud na ně kliknete a chcete si je přehrát, rozbuší se vám srdce.

Injekční stříkačkou se tam neustále píchá do nahé zadnice, pojídají se výkaly z toalety, dále je k vidění mrzačení, řezání kuchyňskými noži do těla, krvácení, bičování, mučení, ponižování, znásilňování, močení či zabíjení. Děti, které poznaly tyto postavy jako hrdiny, malá milá zvířátka nebo krásné a dobré princezny, jsou nejisté a vyděšené. Konfrontaci s takovým obsahem nemohou zvládnout a pochopit.

Jakmile se na takové video klikne, v panelu návrhů se jich bude objevovat stále víc a víc. K tomu se částečně objeví filmové scény, ve kterých jsou týrané a mučené skutečné polonahé děti v jasně pedofilním kontextu.

Zatímco si rodiče myslí, že jsou jejich děti v bezpečí a baví se vhodnými filmy, které odpovídají jejich věku, ty jsou napadeny a obklopeny těmi nejhoršími úchylnostmi. Existuje bezpočet kanálů, na kterých se neustále objevují nové filmy s děsivým obsahem. Krásná ledová princezna Elsa je mučená, souloží a otěhotní se Spidermanem. Superhrdinové a animované postavy pijí z toalet a jedí výkaly. Cílovou skupinou jsou malé děti zaplavené těmito zvrácenostmi, které patří mezi odpudivé sexuální praktiky a k fetišismu. Při zhlédnutí takových věcí zůstanou zcela ochromené a bezbranné. Zůstává pocit bezmoci a ztráty. Ostatně nechutné je to i pro dospělého.

Názvy videí jsou často jen sbírkou vyhledávaných slov, která se podle algoritmů YouTube objevují v seznamu návrhů. Když rodiče například zadají jména Elsa, Baby, Mickeymouse, Batman, objeví se první z těchto nechutných videí někde mezi opravdovými dětskými filmy. Pokud na něj dítě klikne, tak už zavítá do říše perverzních filmů „pro děti“. Tato videa mají dobrá čísla sledovanosti, některá z nich dosahují až jeden milion. To generuje provoz (Traffic) a vytváří peníze.

Možná to bude znít jako konspirační teorie. Je ale nápadné, že s odhalenými pedofily z nejvyšších kruhů elity se současně podporuje samotné téma pedofilie. Veřejnost se každý týden dovídá nové skandály, kolik znásilnil žen ten či onen prezident. Který z jejich poradců chatoval s dětmi, aby je potom mohl zneužít. Kolik dětí bylo po desetiletí zneužíváno a zabito v křesťanských internátních školách? Nebo ti, kteří zneužívají dětské hvězdy a ctižádostivé mladé ženy v americkém filmovém průmyslu? Nebo superboháči, kteří na svých osamělých ostrovech v Karibiku pořádají perverzní sexuální orgie společně s mocnými tohoto světa?

Obchodování s lidmi, zvrhlé praktiky, zvěrstva, pocit neustálého nebezpečí znásilnění nebo zabití se staly samozřejmostí. Pedofilie se pomalu stala součástí našeho každodenního života a nikoho už ani nepřekvapí, když přijde další skandál. Měli bychom si zvyknout na to, že láska a sex spolu již nesouvisí? Že už ani děti nejsou tabu? Mají si od raného věku zvykat na myšlenku, že budou sexuálně zneužité?

Na portálu Netflix v současné době běží „komedie“ o sexualitě dětí a dospívajících. Zapojené jsou do toho hormonové příšery a všechno se točí okolo čerstvě probuzené sexuality. Nejedná se tady o nějaké citlivé vysvětlení, které celou problematiku inteligentně přiblíží. Jedná se zkaženou komedii s nevybíravým jazykem. Dokonce i dospělí, pro které je komedie údajně navržená, si musí obtížně zvykat.

Tato komedie je oficiálně pro dospělé. Zlovolná agenda však pracuje na tom, aby tento obsah byl přístupný i malým dětem a dospívajícím. Děti si zvyknou na to, že sex je něco zcela běžného a těla se navzájem prostě využívají. Dospělí si zvyknou na to, že sexualita dětí se může konzumovat jako zábava. Nejdřív s kreslenými postavami na monitoru, později s reálnými herci a nakonec v reálném životě. Už nyní se objevují zprávy, že 12leté děti sexuálně obtěžují ostatní děti v kolektivu. Prostřednictvím takových filmů zapomněly na přirozený stud a těla ostatních dětí považují za hračky pro zábavu.

Za tím vším je rafinovaný systém. Valí se na nás druhá vlna Sexuální revoluce a převalí nás jako tsunami. Zbydou jen trosky, chaos, necitlivost a násilí.

Zajímavé by také bylo vědět, kdo takové hovadiny neustále vymýšlí a vytváří…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz

Diskuze
Sdílejte článek na sociálních sítí: