Tento fenomén v USA existuje cca dva roky a teď přichází k nám do Evropy. Na internetu se u mnoha animovaných filmů pro děti na obrazovce objevují tzv. thumbnails, což jsou odkazy ke kliknutí. V současné době už mnozí rodiče děti před televizor nedávají, ale pustí jim tablet, aby se dívaly na známé animované filmy. Na YouTube si třeba zapnou dětský filtr a předpokládají, že se nemůže nic stát. Děti jsou v dobrých rukou a dívají se na nevinné králíčky, krtečky, trpaslíky a mořské panny. To je však velký omyl.

V dětské sekci YouTube se stále častěji objevují filmy, kdy se v náhledu ukazuje ledová princezna Elsa, Spiderman, ale také kreslené postavičky jako Mickey Mouse nebo Peppa Wutz. Pokud na ně kliknete a chcete si je přehrát, rozbuší se vám srdce.

Injekční stříkačkou se tam neustále píchá do nahé zadnice, pojídají se výkaly z toalety, dále je k vidění mrzačení, řezání kuchyňskými noži do těla, krvácení, bičování, mučení, ponižování, znásilňování, močení či zabíjení. Děti, které poznaly tyto postavy jako hrdiny, malá milá zvířátka nebo krásné a dobré princezny, jsou nejisté a vyděšené. Konfrontaci s takovým obsahem nemohou zvládnout a pochopit.

Jakmile se na takové video klikne, v panelu návrhů se jich bude objevovat stále víc a víc. K tomu se částečně objeví filmové scény, ve kterých jsou týrané a mučené skutečné polonahé děti v jasně pedofilním kontextu.

Zatímco si rodiče myslí, že jsou jejich děti v bezpečí a baví se vhodnými filmy, které odpovídají jejich věku, ty jsou napadeny a obklopeny těmi nejhoršími úchylnostmi. Existuje bezpočet kanálů, na kterých se neustále objevují nové filmy s děsivým obsahem. Krásná ledová princezna Elsa je mučená, souloží a otěhotní se Spidermanem. Superhrdinové a animované postavy pijí z toalet a jedí výkaly. Cílovou skupinou jsou malé děti zaplavené těmito zvrácenostmi, které patří mezi odpudivé sexuální praktiky a k fetišismu. Při zhlédnutí takových věcí zůstanou zcela ochromené a bezbranné. Zůstává pocit bezmoci a ztráty. Ostatně nechutné je to i pro dospělého.

Názvy videí jsou často jen sbírkou vyhledávaných slov, která se podle algoritmů YouTube objevují v seznamu návrhů. Když rodiče například zadají jména Elsa, Baby, Mickeymouse, Batman, objeví se první z těchto nechutných videí někde mezi opravdovými dětskými filmy. Pokud na něj dítě klikne, tak už zavítá do říše perverzních filmů „pro děti“. Tato videa mají dobrá čísla sledovanosti, některá z nich dosahují až jeden milion. To generuje provoz (Traffic) a vytváří peníze.

Možná to bude znít jako konspirační teorie. Je ale nápadné, že s odhalenými pedofily z nejvyšších kruhů elity se současně podporuje samotné téma pedofilie. Veřejnost se každý týden dovídá nové skandály, kolik znásilnil žen ten či onen prezident. Který z jejich poradců chatoval s dětmi, aby je potom mohl zneužít. Kolik dětí bylo po desetiletí zneužíváno a zabito v křesťanských internátních školách? Nebo ti, kteří zneužívají dětské hvězdy a ctižádostivé mladé ženy v americkém filmovém průmyslu? Nebo superboháči, kteří na svých osamělých ostrovech v Karibiku pořádají perverzní sexuální orgie společně s mocnými tohoto světa?

Obchodování s lidmi, zvrhlé praktiky, zvěrstva, pocit neustálého nebezpečí znásilnění nebo zabití se staly samozřejmostí. Pedofilie se pomalu stala součástí našeho každodenního života a nikoho už ani nepřekvapí, když přijde další skandál. Měli bychom si zvyknout na to, že láska a sex spolu již nesouvisí? Že už ani děti nejsou tabu? Mají si od raného věku zvykat na myšlenku, že budou sexuálně zneužité?

Na portálu Netflix v současné době běží „komedie“ o sexualitě dětí a dospívajících. Zapojené jsou do toho hormonové příšery a všechno se točí okolo čerstvě probuzené sexuality. Nejedná se tady o nějaké citlivé vysvětlení, které celou problematiku inteligentně přiblíží. Jedná se zkaženou komedii s nevybíravým jazykem. Dokonce i dospělí, pro které je komedie údajně navržená, si musí obtížně zvykat.

Tato komedie je oficiálně pro dospělé. Zlovolná agenda však pracuje na tom, aby tento obsah byl přístupný i malým dětem a dospívajícím. Děti si zvyknou na to, že sex je něco zcela běžného a těla se navzájem prostě využívají. Dospělí si zvyknou na to, že sexualita dětí se může konzumovat jako zábava. Nejdřív s kreslenými postavami na monitoru, později s reálnými herci a nakonec v reálném životě. Už nyní se objevují zprávy, že 12leté děti sexuálně obtěžují ostatní děti v kolektivu. Prostřednictvím takových filmů zapomněly na přirozený stud a těla ostatních dětí považují za hračky pro zábavu.

Za tím vším je rafinovaný systém. Valí se na nás druhá vlna Sexuální revoluce a převalí nás jako tsunami. Zbydou jen trosky, chaos, necitlivost a násilí.

Zajímavé by také bylo vědět, kdo takové hovadiny neustále vymýšlí a vytváří…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz