Chcete někomu udělat radost hodnotným dárkem pod stromeček? Nebo si čtete naše články na webu a rádi byste vyzkoušeli i náš jedinečný tištěný měsíčník, ať už v tištěné, nebo digitální verzi? Pak vězte, že právě teď je ta správná chvíle.

Nemusíte chodit do přeplněných obchoďáků a vymýšlet složité tipy na dárky, stačí několik kliknutí a budete mít klid. Mrkněte na https://eshop.casopis-sifra.cz/sifrovane-vanoce/.

Slevy, slevy, slevy… Na tištěné i digitální předplatné, balíčky i kombinaci tištěného a digitálního předplatného.

Na našich stránkách si můžete stáhnout a následně vytisknout dárkový certifikát.

Šifra pro Vás totiž připravila parádní vánoční nadílku. Můžete si pořídit balíčky všech vyšlých čísel nebo čísel, která vyšla od počátku letošního roku, za skvělou cenu, nebo využít slevy na předplatné, tištěné i digitální.

V případě digitálního předplatného, kde si časopis můžete číst pohodlně na mobilu, tabletu či PC, získáte přístup i k celému archivu všech čísel, která kdy Šifra vydala, a tudíž produkt neustále získává na hodnotě. Nyní archiv obsahuje 18 čísel – v případě předplatného na 12 měsíců si tak opravdu počtete a přečtení jednoho čísla Vás vyjde na neuvěřitelných 15 Kč!

A pokud máte rádi papír i elektroniku, využít můžete Šifra Kombo – kombinaci tištěného a digitálního předplatného. K tištěnému předplatnému tak získáte i předplatné digitální s přístupem k celému archivu a všem číslům Šifry, která dosud vyšla, na dobu 12 měsíců a za skvělou cenu.

Chystáme pro Vás i různé akce a dárky, tak nás sledujte. Budeme Vás informovat.

https://eshop.casopis-sifra.cz/sifrovane-vanoce/