Vážení čtenáři, připravili jsme pro vás zcela nový systém elektronického předplatného tak, abyste měli Šifru u sebe kdykoli, kdekoli a hlavně kompletní. Za cenu ročního předplatného 499 Kč získáte přístup k prémiovému uživatelskému účtu, kde se dostanete nejen ke všem číslům časopisu Šifra, která po dobu 12 měsíců vyjdou, ale i k těm, která již vyšla v minulosti, tedy k úplnému obsahu našeho titulu. Vybrat si můžete i půlroční variantu předplatného za 260 Kč, která vám umožní přečíst si rovněž jak nová čísla, jež budou vycházet, tak ta, která již vyšla.

Zažijete tak doslova čtenářské orgie, protože náš jedinečný časopis nabízí v podstatě dva v jednom. Již základní obsah na www.casopis-sifra.cz, ke kterému má každý přístup zdarma, je nabitý informacemi, zajímavostmi, komentáři, videi nebo glosami, ale až tištěný časopis či jeho elektronická verze, kterou si můžete pohodlně listovat a číst na displeji PC, mobilu či tabletu, nabízí ty pravé poklady – nové informace, reportáže, rozhovory, pravidelné rubriky, analýzy, seriály a mnoho dalšího exkluzivního čtení a původních materiálů.

Zakoupením elektronického předplatného zkrátka získáte roční či půlroční přístup k naší Šifrotéce se všemi čísly časopisu, k nimž vám budou neustále přibývat nová čísla tak, jak budou vycházet.

Kompletní Šifrotéku můžete objednávat zde.