Šifra jako dárek: Objednejte svým blízkým předplatné časopisu, přístroj na neutralizaci elektrosmogu nebo zajímavou knihu

Pokud uvažujete nad zajímavým vánočním dárkem pro Vaše blízké či známé, co kdybyste jim pořídili pod stromeček předplatné Šifry? Stačí, když si stáhnete náš dárkový certifákát, ten si posléze vytisknete, vložíte do obálky a tu pak pod stromeček. O zbytek se postaráme my.

Nemusíte nikam chodit a časopis bude obdarovanému chodit každý měsíc do poštovní schránky, takže jim budete dělat radost celý příští rok.

A ještě tím pomůžete rozšířit důležité informace zase o dům dál :-)

Pokud chcete udělat pod stromečkem opravdu parádní dojem a ochránit své blízké před elektrosmogem a geopatogenními zónami, máme pro Vás v nabídce unikátní český přístroj Somavedic. Pokud jej zakoupíte na https://eshop.casopis-sifra.cz/somavedic/, získáte jako bonus předplatné Šifry na 6 výtisků, tudíž trefíte dvě mouchy jednou ranou.

Můžete si objednat i skvělé knihy – Zpověď lovce ekonomik od Johna Perkinse, Farmagedon – skutečnou cenu levného masa, Sebeléčebný pud od Štefana Zakuťanského nebo Knihu za milion od slavného Jana van Helsinga.

A jako milá pozornost potěší určitě i šungitová pyramida, přívěsek nebo destička na mobil eliminující škodlivé záření.

Prožijte krásné Vánoce s Šifrou!