„Překvapení“ na severu Německa: v soutěži o nejkrásnější ženu a muže vyhrála žena jménem Laura Al-Hadry a Afričan

A Miss města Wismar se stává… Laura Al-Hadry… To není vtip, ani žádná parodie, to je realita nového Německa. Zatímco ještě loni ve stejném regionálním kole zvítězila osmnáctiletá německá studentka Johanna-Wilhelmine Nedel a osmadvacetiletý německý pokrývač Christian Diesing, doba jde nezadržitelně kupředu a v rámci nové euroideologie a zintenzivňující se propagandy v roce 2017 zvítězili takzvaní noví Němci – Laura Al-Hadry a Soabre Ouattara.

Německý tisk to označuje jako překvapení, ale pro již notně otrlého Evropana, kterému se všudypřítomnou mediální propagandou nepodařilo dočista vymýt mozek z hlavy, to překvapení být nemůže.

Samozřejmě, jde o soutěž krásy, a pokud by se soutěže, ať už v mužské, nebo ženské sekci, zúčastnil výjimečně pohledný a talentovaný člověk, který se do Německa přistěhoval z jiného koutu světa, například Turecka, odkud má imigrace do SRN dlouhou tradici, bylo by vše v naprostém pořádku, a naopak by bylo nepřijatelné, aby nemohl vyhrát jen proto, že je odjinud.

Kdeže loňské sněhy jsou… To vyhrála osmnáctiletá německá studentka

Pokud ale za soustavného vymývání mozků se strany médií a politiků tipu Merkelové či úředníků po vzoru Junckera ze stále obskurnějšího totalitářského spolku jménem Evropský unie, vyhrají v soutěži v přístavním padesátitisícovém městě na severu Německa muslimka a Afričan, jen nepolepšitelný naiva by mohl uvěřit tomu, že nešlo o politické zadání a další propagandistický akt, který má pomoci Němcům přivyknout na probíhající destrukci jejich národa a kultury.

Veškerá další slova by ale byla zbytečná, stačí se podívat na video a fotky.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Milan Vidlák, časopis Šifra

Zdroj: http://www.ostsee-zeitung.de/Mecklenburg/Wismar/Miss-und-Mister-Wismar-aus-Kiel-und-Luebeck#Galerie