Ve dnech 16.- 18.2.2018  se uskuteční v Praze v pořadí již 51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.

Každý festival vždy zabírá široké spektrum témat z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky, alternativní i klasické medicíny a léčitelství. Myšlenkou festivalu je soustředit na jedno místo nabídku těchto směrů a stylů, umožnit jim vedle sebe působit, a nabídnout tak návštěvníkům co nejširší výběr. Ukázat, že všechny tyto metody tu nejsou proto, aby si konkurovaly, ale aby pomáhaly lidem zlepšit život. Nejde o to, která metoda je „lepší“ a která „horší“, ale o to, že každému člověku aktuálně prospívá a zajímá ho něco trochu jiného. Proto zde dostává možnost poznat, vybrat si a „ochutnat“ z tohoto nepřeberného množství a možností to, co vyhovuje právě jemu. Množství nabízených programů je takové, že není možné ani účelné chtít stihnout všechny akce z nabídky. Je už vždy na každém a na jeho intuici nebo momentálním rozpoložení, aby si vybral to, co právě v tuto chvíli potřebuje.

První festival MILUJ SVŮJ ŽIVOT se konal již v červenci roku 1999, tedy v době, kdy tady akce takového typu teprve začínaly a „duchovno“ bylo disciplínou notně exotickou. Po prvních letních festivalech konaných v Rokycanech se postupem času akce přesunuly postupně do Plzně a poté, s rostoucími nároky na prostory, i do Prahy. Jde o třídenní akci určenou jak pro návštěvníky, kteří se o tyto obory zajímají cíleně, tak i pro ty, kteří teprve hledají nějakou inspiraci, směr či odpověď.

Během těchto tří dnů se představí více než 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí, a to hned na osmi místech souběžně. Přednášky, zážitkové programy, koncerty, cvičení, besedy a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti probíhají vždy denně od 10.00 do 21.00.

Oblíbenou součástí festivalu se staly celodenní tématické programy, kdy na návštěvníky čekají po celý den tematické přednášky, ochutnávky a novinky cíleně soustředěné do jednoho prostoru. V sobotu Vás čeká Láskyplný den s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace. Na neděli je pro vás připraven program Slované dnešní doby – oblast, která se na minulém festivalu velmi líbila. Tyto programy budou v Učebně v přízemí probíhat ZDARMA.

Kromě toho zde můžete navštívit také prodejní výstavu, která nabízí nepřeberné množství produktů a výrobků, jen těžko dostupných v běžných obchodech. Součástí jsou též vyhledávané poradny alternativní a klasické medicíny, jako výklad karet, čtení z ruky, masáže, diagnostika, automatická kresba, frekvenční terapie… Na výstavě rovněž najdete čajovnu a stánky, jak jinak než se zdravým občerstvením.

A na co se můžete těšit?

Poprvé přijala pozvání na festival Ivanka Adamcová – oblíbená česká mystička. Po dlouhé době budete mít jedinečnou příležitost se v rámci festivalu setkat s Antonínem Baudyšem ml. – známým a populárním českým astrologem. Další osobností je určitě Ing. Josef Schrötter – odborník na psychosomatické a geopatogenní zóny, redaktor a spisovatel Karel Funk, mongolská šamanka Zaada Bayarjagal, filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito či odborník na ájurvédu PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. (Indie).

Mezi účinkujícími v  zajímavém a bohatém programu  budou také peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez, objevitel samoléčebného pudu Štefan Zakuťanský. Také se na vás těší pan Milan Chadima, pod jehož bedlivým dohledem budete moci překonat strach a projít se po střepech. Od paní Heleny Cmurové se dozvíte se o Lněném oleji a jeho vlivu na naše zdraví. Téma Tantry vám ozřejmí a na pravou míru uvede dlouholetý tantrik pan Vladimír Chobola. Mezi přednášejícími najdete i šéfredaktora vašeho oblíbeného časopisu Šifra Milana Vidláka, který poreferuje o tom, jak probíhá manipulace a propaganda v médiích, jak se mediální realita liší od té skutečné a hlavně jak se v tom všem informačním zmatku vyznat.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Diskuze
Sdílejte článek na sociálních sítí: