Německá policie dopadla imigranta, který letos v říjnu znásilnil a utopil devatenáctiletou Marii Ladenburgerovou. Zavražděná byla dcerou Clemense Ladenburgera, advokáta, který pracuje pro Evropskou komisi a ironií osudu patří mezi horlivé zastánce proimigrační politiky. [sociallocker id=“94522″]

O zatčení vraha, který se již k činu přiznal, informovala překvapivě nikoli německá, nýbrž britská média. Ta německá reagovala klasicky až se zpožděním, poté, co to vyšlo najevo a nedalo se to nadále tutlat. Stejné to bylo i v případě silvestrovských událostí v Kolíně nad Rýnem, kdy o hromadném sexuálním obtěžování žen informovala pouze regionální média a samotní svědkové událostí na sociálních sítích a veřejnoprávní a celkově mainstreamová média se přidala až po hněvu svých diváků a čtenářů.

Marie Ladenburgerová, studentka medicíny, se vracela 16. října na kole z večírku univerzity ve Freiburgu. Afghánský imigrant ji napadl na cyklostezce za Schwarzwaldským stadiónem. Později bylo její tělo nalezeno v řece Dreisam. Vrah přišel do Německa s imigrantskou vlnou v roce 2015. Byl několikrát trestán a v Německu pobýval nelegálně. Dívka údajně pracovala v azylovém centru jako dobrovolnice.

Krásná MAria se vracela z večírku, když ji znásilnil a zavraždil nelegální imigrant z Afghánistánu. Foto Facebook
Krásná Maria, studentka medicíny a dcera advokáta Evropské komise, se vracela z univerzitního večírku, když ji znásilnil a zavraždil nelegální imigrant z Afghánistánu. Foto Facebook

Ani tentokrát se německá média nevyznamenala, neboť zamlčela jak zaměstnání otce dívky, tak celé jméno oběti. Nejčtenější deník Der Bild, který o oběti mluví jako o Marii z Freiburgu, celý zločin ještě k tomu v redakčním komentáři komentuje těžko uvěřitelnými slovy:
„Marii z Freiburgu bylo pouhých 19 let. Znásilněna, zavražděna. Sedmnáctiletý uprchlík sedí ve vazbě. V roce 2015 přišel z Afghánistánu a žil u německé rodiny.
Na sociálních sítích už rozsudek padl: Kdyby Německo nevpouštělo do země migranty, Maria by ještě žila.
Něco vám povím: Rozumím vzteku i téhle větě. Ano, přijali jsme mezi sebe milion uprchlíků. Ano, mnozí z nich jsou z války, před kterou utekli, traumatizovaní. Ale jsou to lidi jako my. Stejně tak čestní a poctiví, stejně prolhaní, stejně tak mírumilovní, stejně tak násilničtí.
Čin z Freiburgu lidi rozzuřil. Ale když chce člověk dělat správné věci, nemůže zabránit všemu ošklivému, co může vést ke katastrofě. Ale nedělat pro to správné věci, to by byla opravdová katastrofa. Angela Merkelová má pravdu.“
Je tohle normální? Takovouto vymývárnou mozků a demagogií krmí evropská média lidi prakticky non stop. Deník Bild navíc zdůraznil, že není vůbec důležité, že vrahem Marie L. byl „uprchlík“. Šéf vládní strany SPD Sigmar Gabriel se pokusil uklidnit veřejnost tím, že „k podobným zločinům přece docházelo i před příchodem uprchlíků ze Sýrie nebo Afghánistánu“. Stephan Mayer z CSU prohlásil, že chápe frustraci Němců, ale že by bylo chybou strkat všechny uprchlíky do jednoho pytle. Takovým uklidňováním samozřejmě docílí pravého opaku. Na sociálních sítích to vře a množí se výzvy k demonstracím.

Německé úřady intenzivně vyzývají občany ke klidu. V souvislosti s vraždou Marie Ladenburgerové se chystá vlna protiimigrantských demonstrací po celém Německu. V ulicích Freiburgu a dalších větších městech proto byly zesíleny policejní hlídky.

Němci, vypadněte
Výživný je i blog osmnáctiletého Syřana jménem Aras Bacho na webu týdeníku Der Freitag, kde tento uprchlík, který přišel do Německa loni, vyzývá Němce, aby vypadli z Německa:
„My, uprchlíci, už toho máme po krk. Němci nám pořád jen nadávají a urážejí nás. Už máme dost výpadů od místních nezaměstnaných rasistů proti nám. Nemají nic jiného na práci, než sedět u internetu a psát nenávistné komentáře. Vy, nezaměstnaní naštvaní Němci z Internetu! Jaké máte vzdělání? Jak dlouho chcete překrucovat pravdu? Copak nevíte, že šíříte každý den lži? My uprchlíci nechceme žít s takovými lidmi v jedné zemi. Můžete a měli byste odejít z Německa. A prosím – Alternativu pro Německo si vezměte s sebou.

Němci, vypadněte z našeho Německa, píše Syřan Aras Bacho na blogu. Foto autor

Když se vám se v Německu nelíbí, tak proč tu ještě jste? Běžte prostě jinam! Buď se chovejte normálně, nebo odejděte pryč a hledejte si jiný domov! Běžte do Ameriky za Donaldem Trumpem, bude vás milovat. My vás máme po krk!“
Vítejte v novém, svobodném, přátelském a moderním Německu…
[/sociallocker]

Chcete sobě nebo někomu jinému udělat radost hodnotným dárkem pod stromeček? Šifra pro vás opět připravila pořádnou nadílku. Vánoční balíčky všech vyšlých čísel a čísel, která vyšla během letošního roku, za skvělou cenu, slevy na předplatné, tištěné i digitální, dárkový certifikát a různé akce…

Milan Vidlák, šéfredaktor časopisu Šifra