Pražský workshop se uskuteční ve čtvrtek 31. března 2016 od 18 do 22 hodin – v Art & Event Gallery Černá labuť, v ulici Na Poříčí 25.

Tellingerovy semináře jsou velmi poučné a inspirující – zahrnují jak výklad úplné historie bankovnictví, původu peněz, tak výklad filozofie hnutí Ubuntu neboli společenského uspořádání, kde všichni přispívají svou prací k prospěchu celé komunity, místo aby byli v neustálém konfliktu na všech úrovních, tak jak je tomu nyní. Workshopy nejsou určeny pouze potenciálním představitelům a uchazečům, ale každému, kdo rezonuje s tímto poselstvím a chce se dozvědět o možnostech změny.

Michael Tellinger se stal světovou autoritou na prehistorickou civilizaci Jižní Afriky a díky svým výborným analytickým schopnostem se mu podařilo identifikovat možná jedny z nejdůležitějších prehistorických ruin vůbec, které pokrývají obrovské území na jihu afrického kontinentu. Je to skutečně pozoruhodný člověk. V minulosti luštil sumerské hliněné tabulky, pětadvacet let studoval dílo Zecharia Sitchina a v Africe se stal objevitelem mnoha významných archeologických nálezů; například Adamova kalendáře, dnes také nazývaného Enkiho kalendář.

Jde o prehistorické naleziště, jež afričtí šamani pod názvem Inzalo ye Langa neboli „místo, kde se rodí Slunce“ a kde „bohové stvořili lidskou rasu“, znají již tisíce let, ale z dobrých důvodů o něm nemluví.

A jaká témata se budou probírat? Například to, kterak se přihodio, že se z naší planety stala jedna velká korporace a jak z toho ven.

„Naše země jsou korporace a svět je podnik kontrolovaný malou skupinou nedotknutelných bankovních rodin. Zákony kontrolující naši společnost jsou po celá tisíciletí velmi pečlivě strukturovány tak, aby chránily korporace, zatímco nám předkládají iluzi, že jsme svobodní. My, lidé, žijeme ve blažené nevědomosti o tom, že jsme otroky a majetkem těch, kteří kontrolují tento podnik. Nastal čas se probudit a osvobodit se. Nikdo to za nás neudělá. Vesmír čeká na naši akci, aby mohl začít reagovat skrze zákon přitažlivosti a aby přivítal lidstvo do vesmírné komunity bytostí vyššího vědomí,“ říká Michael Tellinger.

Budeme rádi, pokud pozvánku pošlete i svým známým. Lístky zakoupíte přímo na akci, počet míst je ale omezen. Určitě dorazte, akce se zúčastní i vaše oblíbená Šifra! Rezervaci můžete potvrdit e-mailem na: studio@heavy-duty.cz.

Tlumočení bude zajištěno. Nepovinné vstupné činí 200 Kč.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1684454481828367/