Nemáte ještě program na víkend? Den pro celou rodinu, rodiče, děti, těhotné ženy, seniory, sportovce a všechny, koho zajímá zdravý životní styl, se v sobotu 14. října 2017 od 10.00 do 18.00 již po čtvrté uskuteční v rodinném Centru trvalého zdraví Cordeus v Praze, které již bezmála dvacet let poskytuje prostor pro ty, kteří cítí zodpovědnost za své zdraví a potřebu osobního rozvoje a sebepoznání. Kombinuje to nejlepší z medicíny tradiční a alternativní do celistvého programu „na míru“, kde se spojuje léčba těla i duše.

Místní terapeuti, lektoři a odborníci na zdraví pro vás na sobotu připravují zajímavé semináře a workshopy. Naučíte se základy aromaterapie, osvojíte si zásady správné skladby jídelníčku, vyzkoušíte arteterapii, automatickou kresbu, ženy si mohou užít sdílení a ženskou sounáležitost v ženském kruhu a pořídit si ručně dělaný šperk s aplikovanými „čarovnými“ kameny Jany Piarové.

o celý den si budete moci vyzkoušet různé masáže za speciální ceny, změřit si své tělesné proporce na přístroji Tanita a načerpat tipy, jak je vyladit. V tělocvičně rozhýbete tělo a v meditační místnosti spočinete v klidu za zvuku tibetských mís a příjemné meditace. K dispozici je též bazén s vodou upravovanou ozonizací, Whirlpool, masážní trysky i hydromasážní vana s masážními tryskami podél celého těla a spousta dalších překvapení. A když vám z toho všeho vyhládne, můžete ochutnat zdravé dobroty z místní Fresh Cantiny.

Ten, kdo přivede na letošní festival nejvíc hostů, navíc získá titul Bludička roku 2017 a poukaz v hodnotě 500 Kč.

www.cordeus.cz