V rámci World Wide Wake Up Tour zavítá známý anglický řečník David Icke tentokrát do Bratislavy. Jeho celodenní tlumočený seminář se uskuteční 28. října 2017 v Istropolisu. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Seminář přiblíží aktuální výsledky více než dvacetiletého pátrání a výzkumu Davida Ickea v historických i současných pramenech, informacích, hledání a skládání souvislostí v otázkách celosvětového dění i zkoumání lidského vědomí.

Na semináři se budou probírat témata jako orwellovská agenda pro lidstvo, média a dezinformace, nový světový řád, kdo skutečně stojí za terorismem, povaha reality, transhumanismus a další – zkrátka ta nejpalčivější a nejaktuálnější témata současnosti.

David Icke k tomu říká: „Žijeme ve snovém světě, který považujeme za reálný. Musíme se posunout na vyšší úroveň porozumění a osvobodit se. Lidé se musí zvednout ze země a převzít své životy do vlastních rukou.“

Loni David Vaughan Icke, spisovatel, který se proslavil otvíráním otázek typu „kdo a co skutečně ovládá tento svět“, navštívil loni v rámci celosvětového turné probuzení i Prahu. Šifra coby mediální partner této akce při té příležitosti pořídila s Davidem rozhovor, který si můžete přečíst zde.

V přednáškách a svých veřejných vystoupením, jakož i samozřejmě ve svých knihách, kterých napsal přes dvacet, se věnuje rozsáhlému spektru témat, která světová média taktně opomíjejí, přesto – nebo právě proto – že jsou nejdůležitější.  Tím je veřejnost držena v nevědomosti a snadné ovladatelnosti. David Icke proto klade důraz na okamžik, kdy se každý člověk může zastavit, zhodnotit, v jaké situaci se nachází, a sám rozhodnout, zda chce něco změnit a nahlédnout za hranice iluze, kterou dosud považoval za realitu.

https://www.facebook.com/events/473341816123192/