Když se Švédkám nelíbí osahávání, migranti je fackují. Policie se jich taky bojí

Sexuální agresivita a drzost mužských imigrantů se stupňuje… Švédská žena natočila, kterak migranti vyžadují sex v ulicích.

 

Po hromadných sexuálních útocích v Kolíně nad Rýnem, kde, jak pospali policisté, hráli arabští žadatelé o azyl Taharrush gamea, takzvanou Znásilňovací hru, začala realita vyplouvat pomalu, ale jistě na povrch.

Poté, co němečtí policisté přiznali, že mají přísný zákaz o zločinech takzvaných uprchlíků informovat, a stejně tak se o nich nemá mluvit ani v médiích, silvestrovské události arabských a afrických mladíků prolomily hradbu mlčení a ukázalo se, že podobná cenzura probíhala i ve Švédsku a jiných zemích.

Jelikož do Evropy proudí další a další migranti, Německo, Švédsko a další situaci přestávají zvládat a světová média stále častěji informují o tom, že se situace s migranty nadále vymyká. A mluví o tom i zoufalí policisté.

Například švédská policie přiznává a varuje, že stockholmské hlavní nádraží už není pro Švédy bezpečné, neboť toto místo ovládly marocké pouliční gangy.

V těchto mužských skupinách, které terorizují centrum hlavního města, kradou, sexuálně obtěžují ženy a útočí na členy bezpečnostní služby, působí podle stockholmské policie i devítileté děti.

Migranti okupují místo ve dne v noci, a odmítají i pomoc švédských úřadů – ty z nich mají také vítr.

„Tihle hoši jsou pro nás obrovský problém. Všude kradou a napadají ochranku,“ řekl švédské televizi SVT jeden policista. „Osahávají dívky mezi nohama, a když protestují, tak jim nafackují. Všichni policisté se jich bojí.“

A dodal: „Nikdy v životě bych nenechal jít své dítě na hlavní nádraží. A neudělal by to žádný policista.“

Švédský policista: „Nikdy v životě bych nenechal jít své dítě na hlavní nádraží. A neudělal by to žádný policista.“ Foto Wikimedia Commons

Před dvěma dny švédská média přinesla zprávu také o patnáctiletém migrantovi, který v azylovém centru smrtelně pobodal dvaadvacetiletou sociální pracovnici.

Situace není dobrá ani v jiných státech.

Stačí se podívat třeba do Džungle, jak se říká uprchlickému táboru v Calais. Před 14 dny poblíž něj přepadli imigranti britský autobus s dětmi vracejícími se z lyžařského školního výletu z Itálie. Zaházeli jej kameny, rozbili skla a mlátili do karoserie, takže děti vystrašili k smrti, nicméně řidiči se nakonec přece jen podařilo ujet a děti zachránit.

Poté, co Američané oznámili posílení své vojenské přítomnosti v Sýrii a Iráku (samozřejmě salámovou metodou a nelegálně), lze v únoru a březnu očekávat, že migrační invaze do Evropy výrazně zesílí, a obávat se, že tohle je teprve začátek.

Když situaci nezvládají už teď Němci ani Švédové, tak kdo potom tedy?

Podpořte šíření svobodných informací tím, že si zakoupíte předplatné jedinečného tištěného měsíčníku Šifra. Klikněte zde.

Pořídit si můžete i digitální verzi, kterou lze pohodlně číst na mobilu, počítači či tabletu. Za skvělou cenu dostanete půlroční nebo roční přístup ke všem časopisům najednou.

Milan Vidlák, šéfredaktor časopisu Šifra

Zdroj