Tento rozhovor s whistleblowerem ze světa velkých financí způsobil na internetu velké pozdvižení. Bývalý nizozemský obchodník na burze Ronald Bernard odhalil informace o machinacích finančních elit, vlád, zpravodajských služeb a satanských vraždách dětí.

Na konci dubna 2017 Ronald Bernard, bývalý holandský byznysmen, popisuje svoje zkušenosti „z oboru“. Nahlédl totiž do nitra politického a finančního systému, ale jeho kariéra dospěla do bodu, kdy už dle vlastních slov nemohl dál pokračovat: „Kdyby jen lidé věděli, jak svět doopravdy funguje… Tajné služby se nezastaví před ničím, vůbec ničím. Ale i ony mají své finanční toky, protože když obchodují s drogami, zbraněmi nebo lidmi, tak musí všechny peníze někam téct. Všechno se musí financovat.“

Bernard pochází z rodiny, kde vládl brutální otec. Proto se prý naučil potlačovat své pocity. Později se stal podnikatelem. Zajímal se o svět financí, naučil se provádět transakce s měnami a postupně se mu podařilo získat vhled do světa velkých financí.

Za nitky tahá 8000 lidí

Bernard říká, že horní top elitu tvoří pouze 8000 až 8500 lidí, kteří tahají za nitky po celém světě a vědí, co se děje doopravdy. Při vstupu do světa financí dostal varování, aby své „svědomí“ zavřel „do mrazáku“, nastavil ho na minus 100 stupňů a nikdy ho nevyndával. Zpočátku se tomu smál, protože byl zvyklý se životem probíjet sám, ale neměl tušení, jak tato zkouška svědomí zajde daleko.

Protože byl nadaný, rychle se z něj stal specialista na daňové úniky a praní špinavých peněz velkých hráčů včetně bank, vlád, nadnárodních korporací, tajných služeb a teroristických skupin. Viděl peněžní toky a propojenou síť bodů, které existují po celém světě. Dostal možnost nahlédnout do financování válek, obchodů s drogami a zbraněmi. Hru s penězi, kterou zvládal velmi dobře, si užíval a postupoval neustále nahoru.

Pak ale přišla zkouška jeho svědomí. Bod zlomu, kdy už nemohl pokračovat dál. Jednalo se o nepěkný satanistický rituál. Byl požádán, aby se zúčastnil černé mše, na které se obětují malé děti. Jestli děti viděl umírat, v interview přímo nezazní. Když chce svoji zkušenost popsat slovy, jeho hlas se zlomí a ve tváři se objeví slzy. Nicméně mu bylo jasné, že takhle to už dál nepůjde.

Od té doby začal mít se „svou prací“ problém. „Můj mrazák měl poruchu. Byl jsem trénován k tomu, abych se stal psychopatem. Já jsem však selhal.“ Při zpětném pohledu to vidí tak, že zabitím dítěte by se stal snadno vydíratelný.

Vědomí, svědomí a bezvědomí

Satanismus a bizarní rituály, kterých se na pozvání zúčastnil, protože to v těchto kruzích bylo zvykem, nebral v té době vážně. Smál se jim a myslel si, že všechny nahé ženy a ostatní zvláštnosti patří k dekadentnímu životnímu stylu elit.

Ronald Bernard a pyramida moci

V lize, ve které hrál, bylo ale vystoupení ze systému skutečný problém. Nejprve začal odmítat objednávky. Později došlo dokonce k fyzickému násilí. Nevěděl, jak má odejít, což nakonec vedlo k radikálnímu konci. Fyzicky se zhroutil a skončil na jednotce intenzivní péče. Mezitím však měl zážitek blízké smrti, ve kterém viděl sám sebe shora, jak se ho lékaři snaží zachránit. Na celkové zotavení organismu potřeboval celý dlouhý rok.

Dnes je rád, že přežil, protože to mohlo skončit úplně jinak. „Dost mých kolegů z tehdejší doby skončilo u drog a alkoholu. Mnozí z nich již nežijí,“ říká Ronald Bernard, který se nyní intenzivně zabývá spirituálním pozadím života. Dnes chápe, že mu jeho svědomí zachránilo život.

Rozhovor s bývalým bankéřem zveřejnila alternativní nizozemská televize De Vrije Media TV. O jeho rozchodu se zavedeným finančním systémem nedávno informovaly i noviny Volkskrant. Ronald Bernard spolu s dalšími finančními profesionály založil projekt B of Joy. Jedná se o družstvo spravedlivého obchodu (Fair-Trade), Pro-Life Bank – bankovnictví, které je přátelské k životu, a alternativní finanční systém.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz

Zdroj: http://www.epochtimes.de/politik/welt/ex-banker-packt-aus-ueber-hochfinanz-geheimdienste-und-satanistische-kindermorde-video-a2117773.html