“Jak žít dobrý život?” To je zcela nepochybně otázka, kterou se zaobírá stále více lidí. Uprostřed hmotného dostatku a blahobytu přibývá duševních poruch, depresí i stresu. I když toužíme po míru, lásce a vnitřním klidu, naše životy až příliš často připomínají peklo, které si způsobujeme tím, že se zabýváme tím, co je okolo, namísto toho, co se děje v nás.

Bývalý šampion v gymnastice Dan Millman snil kdysi o olympiádě a měl všechno – poháry, holky, rychlé motorky, divoké party. Jeden úraz ale všecno změnil. Díky setkání s tajemným cizincem si uvědomí, že musí změnit pohled na svět a hodně se učit. O tom, co prožil, pak v roce 1995 napsal Cestu pokojného bojovníka, světový bestseller o tom, jak se postavit konfliktům uvnitř nás samotných. Dnes, o téměř čvtrtstoletí později, je tato otázka, jak žít dobrý život a nezbláznit se, ještě naléhavější a aktuálnější, neboť ji začíná řešit čím dál více lidí, kteří cítí, že to takhle dál nejde.

Pokojný bojovník, který našel svou cestu, přijede již zítra do Prahy, kde vystoupí v úterý 23. října na Nejodvážnější konferenci podzimu, a to v rámci svého evropského turné „RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR“, Návrat pokojného bojovníka.

Zbývají poslední lístky, takže pokud chcete pochytit něco od Dana Millmana v praxi, máte poslední příležitost ZDE.

Spolu s pokojným bojovníkem vystoupí na konferenci další čtyři osobnosti. YouTuber Kovy, který válcuje i Instagram, vyzdvihne odvahu být sám sebou. Ta je důležitá nejen pro úspěch na sociálních sítích, ale i v životě.

O víře v sebe sama pohovoří i éterická Karaimi, která proadí, jak se přesta bát svého nejhlubšího já, a o strachu bude i přednáška Jiřího Charváta, jenž říká: „Umřeš. Brzo. Tak čeho se bojíš? Není tu co ztratit. Není tu co získat. Je to jen hra, která nejde vyhrát. A jsi na tahu.“

Více na http://stroodlprague.com/events/nejodvaznejsi-setkani-podzimu-dan-millman/