Inzerce

Pokud uvažujete o tom, kde a jak prezentovat své služby či produkty, jste na správném místě. Nabízíme vám jak prostor v tištěném měsíčníku Šifra a jeho digitální verzi, tak na webu. Pokud má to, co děláte, smysl, nabízíme i zpracování a umístění článku, kterým poutavým a neotřelým způsobem přiblížíme a představíme Vás i Vaši společnost.

Pro více informací nás kontaktujte na milan.vidlak@casopis-sifra nebo na telefonu 702 417 540.

Šifra je jedinečný časopis, jaký na českém trhu nemá obdoby. Časopis pro ty, kteří čtou i mezi řádky. Nikomu nic netlačí, ale inteligentní, nenásilnou formou a s vtipem a nadhledem píše o tom, co zajímá stále víc lidí: tedy například jak najít odvahu změnit to, co se nám v životě nelíbí, jak převzít zodpovědnost za vlastní zdraví a život a jak se dívat s otevřenýma očima a bez předsudků kolem sebe a jak se z toho všeho nezbláznit.

Abyste si udělali lepší představu, prohlédněte si jedno ukázkové číslo v digitální verzi.

Měsíčník Šifra vychází v tištěné i digitální podobě od roku 2015 a doplňuje jej i internetový magazín, který vyniká jak prvotřídním obsahem, tak designem.

Šifru čtou především lidé, kteří chtějí mít vlastní názor a kteří si uvědomují, že to jde i jinak, než zde bývalo doposud zvykem. Že planetu máme jen jednu a je třeba se chovat s respektem jak k sobě navzájem, tak ke zvířatům i životnímu prostředí.

Připojte se k nám a přispějme společně k tomu, aby se tento svět stal co nejpříjemnějším a nejpřívětivějším místem pro život.