Jsou vám blízká témata jako biotronika nebo energetická cvičení a zajímáte se o duchovní rozvoj a není vám jedno, jak se chováme k naší planetě? V tom případě vás potěší návštěva Festivalu Evolution, který se bude konat o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Evolution rozhodně není klasický veletrh. Jsou to totiž především tři dny doslova našlapané inspirativním programem s celou řadou mezinárodně uznávaných osobností. Jeho přesah je nejen duchovní, ale také zahraniční. Čekají zde na vás lékaři, pedagogové, šamani, léčitelé i koučové, z nichž někteří do Prahy dorazí až z druhého konce světa.

Festival je naprosto unikátní pro svůj výjimečný formát a multižánrový charakter. Právě díky němu dokáže propojit tu část života, která se může mnohým zdát příliš spirituální, s tou, která naopak může působit moc pragmaticky. Festival Evolution v sobě spojuje pět tematických oblast: Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativu.

Tradiční i alternativní přístupy

Během tří dnů se na festivalu představí více než čtyři stovky domácích a zahraničních vystavovatelů, které doplní  sto padesát osobností vystupujících v rámci festivalového programu. Společně vám nabídnou inovativní pohledy na tradiční přístupy a aktuální témata.

Například Aleš Kalina, autor metody Emočních rovnic, vystoupí na festivalu s velmi zajímavou přednáškou, díky níž můžete zjistit, v čem všem vás ovlivnilo vaše dětství a v čem přesně kopírujete chyby svých rodičů.

Věříte, že můžeme tvořit svou realitu pomocí svých myšlenek a pocitů? Co je smysl života? Cítíte, že to má tady všechno nějaký větší smysl? Přijďte si poslechnout příběh Ondřeye, který tři roky cestuje po světě a navštěvuje spirituální komunity. Zákon přitažlivosti se stal jeho pravdou a cítí, že je na čase tyto informace a zkušenosti předávat.  Vladimír Ekart vás naučí osvobodit mozek od starého myšlení a vytvořit dle jeho slov „život, kterej budete žrát“.

Aura i čakry jsou naší přirozenou součástí, nejsou od nás oddělené. Aura je jemným projevem našeho těla a tělo je fyzickým projevem naší aury. Zajímá vás, proč jsme každý jiný? Proč jednomu něco jde hladce a druhému nikoliv? Jak lze naše talenty, ale i bloky a omezení rozpoznat v auře a čakrách? Jak lze uvidět i léčit tzv. rodové dědičné nemoci? To vše vám nabídne přednáška o praxi s Energetickou diagnostikou – měřením aury. O svoje zkušenosti se s vámi podělí Hana a Jiří Rakušanovi – autoři knihy Aura, čakry a sebeléčení.

A k dispozici budete mít i sál, ve kterém si můžete protáhnout tělo při józe, tchaj-ťii nebo se naučit základům meditace.

Pokud vám na festivalu při nasávání všech těch informací vyhládne, zavítejte do food zóny, která svou pestrou nabídkou potěší všechny, včetně vyznavačů veggie, vegan, raw, bio nebo fair trade stravy.

Kromě inspirace si z Festivalu Evolution můžete odnést také tipy na konkrétní výrobky a výhodně zde nakoupit. Vystavovatelé slibují nabídku „žhavých novinek“ za speciální festivalové ceny, takže ušetříte i svou kapsu.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz