Feministka zavolala policii na devítiletého kluka, protože ji údajně sexuálně obtěžoval. Video ukázalo, že bylo vše jinak

Neuvěřitelných rozměrů nabralala kampaň MeToo už v počátcích, kdy se začaly rozpomínat zasloužilé a vysloužilé herečky, které se před třiceti lety vyspaly s producentem či režisérem (případně oběma), dostaly vysněné role a staly se hvězdami,  že nešlo o oboustranně výhodný obchod, nýbrž o sexuální zneužívání.

Regenračné centrum

Kdyby to skončilo trochou té hollywoodské hysterie, snad by se nad tím dalo mávnout rukou, ale jak už to v dnešním světě chodí, lidi dovedou zajít až do úplných extrémů. Tak jako jistá Teresa Sue Kleinová, třiapadesátiletá Američanka, dle vlastních slov nezaměstnaná feministka a humanistka (jinak by asi na takové pitomosti neměla čas), zavolala policii na devítiletého hocha, který ji měl údajně sexuálně obtěžovat.

Regenračné centrum

Těžko se věří tomu, že by malého černošského kluka tato dáma mohla nějakým způsobem přitahovat, ale existují různé úchylky a poruchy, takže toereticky se to samozřejmě vyloučit nedá. To by ale paní Kleinová, která nebožáka obvinila z toho, že jí sahal na zadek, nesměla být dutá jako bambus. Šifra sice není příznivcem stále většího sledování lidské populace drony, kamerami, čipy a vším možným, ale někdy to může přinést i klady, jako v tomto případě. Bezpečnostní kamery totiž celý incident zaznamenaly a jednoznačně prokázaly, že se kluk díval úplně na druhou stranu, když procházel, a dotkl se jí úplně nevinně, omylem a hlavně batohem, když procházel v supermarketu úzkou uličkou kolem této harpyje.

Ta později chlapce rozplakala, když začala před obchodem vyvádět a volat na něj policii, přičemž on evidentně vůbec nechápal, co té zlé babizně provedl. Od středy tento „bizár“ viděly již miliony lidí. Vypadá to, že chlapec bude mít z feministky řádné trauma. ale snad se z tohoto hrůzného zážitku vzpamatuje a nenaruší to jeho vztah k ženám. To bude těžký úkol…


Nejprve Teresa Kleinová volala na devítiletého policajty….


Pak se dokonale ztrapnila, když se ukázalo, že si vše vymyslela. Chudák kluk…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Milan Vidlák, časopis Šifra