Další útoky migrantů ve Vídni. Proč není pachatel jako pachatel a neměří se všem stejně?

Když něco provede běloch, není pro novináře žádný problém o tom veřejnost informovat. Pokud je navíc trestný čin násilný a je zaměřen vůči menšinám, zejména migrantům, čin se široce rozebírá a pachatel je veřejně pranýřován a označován za rasistu, xenofoba, extremistu, nacistu a podobně.

Jakmile porušují zákony imigranti, zvláště ti z posledních let, kteří jsou součástí ilegální řízené migrace, která připomíná spíše invazi, média se snaží o jejich činech buď neinformovat, a když už budí příliš rozruchu, tak je bagatelizovat, omlouvat a celkově předstírat, že jde o ojedinělé excesy „frustrovaných“ či duševně vyšinutých jedinců, nikoli o kulturní džihád.

Frustrovaný byl i pachatel nejnovějšího útoku ve Vídni, který přizabil železnou tyčí pětadvacetiletou Vídeňanku. Ta nyní leží v umělém spánku v nemocnici a není jisté, zda se ještě někdy probere.

O útočníkovi se toho tradičně mnoho nedozvíme. Kdyby byl Rakušan, média to jistě zdůrazní. To, že je imigrant z nějaké země, kde žena znamená pouhý kus hadru, napsat nechtějí, a tak se snaží situaci zmírnit alespoň tím, že píšou o muži s rakouským občanstvím.

V neděli 30. prosince v 5. vídeňském obvodu Margareten jednačtyřicetiletý psychopat, který jezdil měsíc po městě a snažil se získat nějakou ženu, brutálně napadl náhodně vytipovanou ženu kvůli „frustraci z neúspěchu“.

Byl natolik mdlého ducha, že sám napadení nahlásil a tvářil se jako svědek. Pro policisty ale bylo jednoduché jej najít, protože předtím své oběti ukradl mobil a bankovní kartu, kterou několikrát použil poblíž svého bydliště.

S nadsázkou lze říci, že ty činy migrantů, o kterých média hlavního proudu informují, jsou jen špičkou ledovce nebo ty, které vzbudí největší rozruch a nedaří se je ututlat. Na druhou stranu, kdyby informovala poctivě, možná by se veřejnost až příliš vyděsila…

Den po zmíněném muži s železnou tyčí, na Silvestra, zase řádil ve Vídni mladý Afghánec – sexuálně obtěžoval ženy do té doby, než se jedna úchyla nezalekla a zlomila mu nos.

Místo aby byl delikvent zatčen a prvním letadlem poslán domů, obviněna z těžkého ublížení na zdraví byla obviněna jedenadvacetiletá Švýcarka. Marně na policii vysvětlovala, že se jen bránila a že jí chtěl Afghánec ublížit. To se totiž v nové Evropě zřejmě smí.

Jaký to dává všem bojovníkům, kteří přitáhli do Evropy vydávajíce se za uprchlíky, za asistence štědře placených neziskových organizací, které je na náš kontinent dokonce vozí ve velkém na lodích, signál? Že mohou ještě přitvrdit. Je hanebné, že mohou evropské úřady takto otevřeně zrazovat své obyvatelstvo a média tato zvěrstva krýt, ale bohužel jde jen o další fázi rozkladu Evropy.

Je asi zbytečné ptát se, kdo se zastane nás, Evropanů, až budeme ve svých vlastních zemích menšinou my a tyhle hordy násilníků nám budou vládnout, když už teď jdo Evropská unie a architekti globálního světového pořádku tvrdě proti nám. Přesto je stále mnoho lidí, kteří dělají, že to nechápou, nebo to opravdu nechápou. Otázkou zůstává, co je horší.

Právě jsem se dodíval na rozhovor Daniely Drtinové na DVTV s šílenou osobou jménem Markéta Zezulková z Fakulty sociálních věd UK, která „zkoumá multikulturní a mediální zkušenosti a postoje tuzemských školáků“. Dostala peníze na to, aby následující tři roky vymývala nejmladší generaci mozek multikulturním vzděláváním a mediální výchovou. Doporučuju všem ke zhlédnutí, je to skutečně síla. Plán na zničení Evropy nabírá na obrátkách a hrozí, že dojedeme především na svou vlastní blbost.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Milan Vidlák, časopis Šifra