Téma doslova plné kontroverze se vrátilo. FBI přišla Clintonovým nadělit k Vánocům další vyšetřování. Poražená kandidátka na prezidentskou pozici tak čelí už potřetí otevřenému vyšetřování FBI ohledně jejího privátního serveru a desetitisíců úmyslně smazaných e-mailů. Jde opět jen o planý poplach, nebo se splní výhrůžka Donalda Trumpa, že by měla jít Clintonová sedět? 

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího za skvělou cenu.

Stačí-li vám čtení našeho webového magazínu, můžete nás podpořit dobrovolným příspěvkem v libovolné výši. Moc nám to pomůže.

Jan Petrák, časopis Šifra

Zdroje: http://www.trueactivist.com/its-back-on-clinton-investigation-re-opened-by-new-york-fbi/https://www.rt.com/usa/370821-kissinger-usa-hacking-russia/http://www.nytimes.com/2016/11/22/us/politics/donald-trump-hillary-clinton-investigation.html?_r=1http://dailycallernewsfoundation.org/2016/12/14/exclusive-fbi-new-york-field-office-told-to-continue-clinton-foundation-probe/?utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=exclusive-fbi-new-york-field-office-told-to-continue-clinton-foundation-probe