Minulý týden Robert F. Kennedy (63) v celonárodním vysílání v USA odkázal na studii, která ukazuje, že se u afrických dětí zvýšila pětkrát až desetkrát úmrtnost, a to po očkování DTP vakcínou (proti záškrtu, tetanu a dávivému kašli).

Zmíněná studie zkoumala očkované i neočkované děti v západní Africe a Guineji-Bissau, a to v období pozdních sedmdesátých a počátku osmdesátých let, a jak už bylo zmíněno, došla k závěru, že úmrtnost u očkovaných dětí vzrostla až desetinásobně oproti dětem, které zůstaly neočkované. Tuto údajnou skutečnost následovalo pobouření a vlna žalob na půdě USA vůči výrobcům DTP vakcíny, což ovšem skončilo v roce 1986, kdy Kongres, zřejmě na popud štědrých donátorů, uvalil na výrobce vakcín právní imunitu.

Studii podnikli skandinávští vědci a byla zveřejněna začátkem tohoto roku na EBIoMedicine. Zčásti ji sponzorovala dánská vláda a vedl ji dr. Soren Wengel Mogensen, který se svým týmem došel k alarmujícím závěrům. V období, kdy se studia prováděla, měla Guinea-Bissau až 50% úmrtnost dětí do 5 let. Pracovníci z Bandim Health Project (BHP) tehdy monitorovali jak děti očkované, tak ty bez očkování, přičemž žádali matky dětí, aby s nimi přicházely jednou za tři měsíce. Následná analýza dat ukázala, že úmrtnost očkovaných dívek byla 9,98krát vyšší než ta u neočkované skupiny, zatímco úmrtnost očkovaných chlapců byla 3,93krát vyšší než u neočkované skupiny.

Robert F. Kennedy pochází ze stejné rodiny jako zavražděný americký prezident John F. Kennedy (exprezident byl jeho strýc). Rozhovor o jeho podivné vraždě si můžete přečíst zde. A co víc, zavražděn byl i otec R. F. Kennedyho Robert Francis „Bobby“ Kennedy. Na senátora Spojených států amerických byl spáchán 5. června 1968 atentát v kalifornském Los Angeles. Kennedy byl vážně postřelen třemi ranami z revolveru během oslav svého vítězství v kalifornských primárkách; i přes veškerou lékařskou péči následkům svých zranění dne 6. června podlehl.

Dlouhý život neměl ani John F. Kennedy mladší, jehož letadlo se zřítilo do moře.

Robert F. Kennedy junior dnes působí jako aktivista, právník, autor a rozhlasový hlasatel. Je také známým a prominentním kritikem očkování. Vzhledem k historii jeho rodu v posledním století je poněkud odvážné s takto kontroverzním názorem otevřeně vystoupit v celonárodní televizi. Proto ať žije Kennedy…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem

Jan Petrák, časopis Šifra

Zdroje: www.ebiomedicine.com/article/S2352-3964%2817%2930046-4/fulltexthttps://needtoknow.news/2017/04/rfk-jr-reveals-dpt-vaccine-greatly-increased-death-rate-african-children/