Časopis Šifra je projekt zkušeného novináře Milana Vidláka, který dlouhá léta pracoval ve velkých českých médiích jako Lidové noviny (ještě před Babišem) či Mladá fronta. Protože se mu ale nelíbilo, o čem se ve velkých médiích píše – nebo spíš nepíše -, založil si časopis vlastní.  

Na trhu je mnoho periodik, která jsou jedno jako druhé, omílají stokrát omleté, předkládají lidem pochybné celebrity a vzory, ale baví to ještě vůbec někoho číst? A kolik z nich přináší opravdu důležité informace, které lidem mohou pomoct zorientovat se v dnešním chaosu a inspirovat je k zamyšlení nad světem a vlastním životem?

Tištěný měsíčník Šifra je jiný. Nikomu nic netlačí, ale snaží se inteligentní, nenásilnou formou a s vtipem a nadhledem psát o tom, co zajímá stále víc lidí: tedy například jak být sám sebou, jak se nebát toho, co si o nás budou myslet ostatní, jak najít odvahu změnit to, co se nám v životě nelíbí, jak vystoupit z omezujících programů a jak se dívat s otevřenýma očima a bez předsudků kolem sebe.

Šifra je plná inspirativních rozhovorů s lidmi, kteří mají co říct, reportáží ze zajímavých míst, témat, která hýbou světem a která „zkoumají“, kam se ubíráme, a ptají se, jestli můžeme žít smysluplněji, lépe, a, jak se dnes říká, udržitelně…

Abyste si udělali lepší představu, přečtěte si na ukázku jedno číslo v digitální verzi zdarma.

Šifra ale není jenom tištěný měsíčník a jeho digitální podoba. Plno zajímavého čtení najdete i na našich webových stránkách.

Tak ať se vám líbí.

S případnými dotazy a náměty pište na emailovou adresu info@casopis-sifra.cz nebo přímo šéfredaktorovi Milanu Vidlákovi na adresu milan.vidlak@casopis-sifra.cz.

Předplatné našeho tištěného časopisu

Rozhovory se zajímavými lidmi, reportáže, eseje, záhady… To vše s vtipem a nadhledem, inteligentní a nenásilnou formou, která nikomu nic necpe.
ZAKOUPIT PŘEDPLATNÉ
6 výtisků 294 Kč / 12.60 EURO | 12 výtisků ​588 Kč / 25.20 EURO
Click Me