Již čtvrtým rokem probíhá originální festival Alchymistické Litoměřice. Letošní hlavní téma bude naplněný osobní a pracovní život. Inspirujte se 18.–20. května vždy od 9.00 do 22.00 hodin od předních odborníků, koučů a úspěšných českých i zahraničních osobností, které i letos festival navštíví. Můžete se těšit na Jaroslava Duška, Tomáše Kluse, Marka Džirasu, Lauru Janáčkovou, Radkina Honzáka, Jarmilu Klímovou, Veroniku Vieweghovou, Libora Malého, Viliama Poltikoviče, Maoka a mnoho dalších.

Duchovní přesah a neobyčejná atmosféra, prostor pro osobní transformaci, změnu, sdílení a setkávání jistě osloví i vaše srdce. Zažijte něco neobvyklého a přijďte si vyzkoušet vzdělávání s hlubokým prožitkem.

Originální program v 11 přednáškových sálech, více než 100 přednášejících, 100 prodejních stánečků, koncerty, divadelní představení, módní přehlídky, umělecké výstavy, poradny, mentoring, dílničky, dětské koutky, cvičení, zdravé občerstvení… Nudit se nebudou malí ani velcí.

Program začíná již od pátečního rána, kdy je dopoledne zaměřené především na děti, mladistvé a seniory, školy i školky a potrvá až do pozdního večera, kdy je zakončen slavnostním gALLa večerem s tanečními koncerty a módní přehlídkou. V sobotu a neděli je program věnován hlavnímu tématu naplněný pracovní a osobní život.

Každým rokem je ALLfest zaměřen na aktuální téma. Obsahem prvního ročníku v roce 2015 byla lidskost a spolupráce, v roce 2016 ekologie a soběstačnost, loni léčení a terapie. Letos bychom měli do svých životů přinést rovnováhu i mezi prací a rodinou, abychom se v příštím roce plně mohli věnovat tématu lásky, vzájemnosti a empatie.

https://www.allfest.cz/